Размещено 5 лет назад по предмету
Алгебра
от bobylevaelina90
Пожалуйста помогите Розв’язати задачу за допомогою рівнянь:
За 2 кг одного виду заплатили стільки , скільки за 3,5 кг цукерок другого виду. Яка ціна кожного виду цукерок, якщо 1 кг цукерок І виду на 12 грн дорожчий за 1 кг цукерок ІІ виду?