Размещено 5 лет назад по предмету
Алгебра
от bobylevaelina90
Помогите пожалуста Розв’язати задачу за допомогою рівняння:
Кілограм огірків на 0,8 грн. дешевший від кілограма помідорів. Скільки коштує 1 кг помідорів, якщо за 3,2 кг помідорів заплатили стільки ж, скільки за 3,6 кг огірків?