profile
Размещено 1 год назад по предмету Биология от kseniakro

Тема уроку: Віртуальна екскурсія. Пристосованість рослин і тварин до сумісного життя в природному угрупуванні

Мета: дослідити роль живих організмів в екосистемах; описати адаптивність організмів до життя в певних умовах; розвивати вміння визначати способи комунікації, розвивати вміння самостійно працювати з інформацією.Опрацювати відео за посиланням про пристосування організмів до умов життя.
Дати відповіді на запитання:
Впізнайте на відео представників різних груп тварин (комах, червів, амфібій, плазунів, птахів, ссавців) та різні види рослин. Визначте їх назви та запишіть. Декілька видів з різних груп можна замалювати та додати до звіту про екскурсію.
Розгляньте зовнішню будову та забарвлення тварин. Чи мають вони маскувальне забарвлення? Для чого воно їм потрібне?
Для чого тварини та рослини мають яскраве, контрастне забарвлення? Наведіть приклади та охарактеризуйте види взаємодії тварин та рослин. Зробіть висновок про пристосованість рослин і тварин до сумісного життя в екосистемах

  1. Ответ на вопрос
    Ответ на вопрос дан rowmell7

    Ответ:

    **Тема уроку:** Віртуальна екскурсія. Пристосованість рослин і тварин до сумісного життя в природному угрупуванні.

    **Мета:**

    - Дослідити роль живих організмів в екосистемах.

    - Описати адаптивність організмів до життя в певних умовах.

    - Розвивати вміння визначати способи комунікації та працювати з інформацією.

    **Хід уроку:**

    1. **Введення:**

    - Пояснення теми уроку та мети екскурсії.

    - Перегляд відео за посиланням про пристосування організмів до умов життя.

    2. **Аналіз відео:**

    - Впізнання представників різних груп тварин та рослин, опис та назви.

    - Розгляд зовнішньої будови та забарвлення тварин, обговорення маскувального забарвлення та його значення.

    - Обговорення яскравого, контрастного забарвлення тварин та рослин, приклади взаємодії між ними.

    3. **Висновок:**

    - Обговорення пристосованості рослин і тварин до сумісного життя в екосистемах.

    - Підведення підсумків уроку та формулювання основних висновків.

    4. **Додаткова робота:**

    - Замальовки видів з різних груп тварин та рослин, які були відзначені під час екскурсії.

    - Створення звіту про екскурсію з додаванням замальовок та коротких описів знайдених видів.

    Такий підхід дозволить учням активно досліджувати різноманітність природи, розвивати критичне мислення та вміння аналізувати оточуючий світ.

Не тот ответ на вопрос, который вам нужен?
Найди верный ответ
Самые новые вопросы
tegysigalpa2012
Русский язык - 6 лет назад

Помогите решить тест по русскому языку тест по русскому языку «местоимение. разряды местоимений» для 6 класса 1. укажите личное местоимение: 1) некто 2) вас 3) ни с кем 4) собой 2. укажите относительное местоимение: 1) кто-либо 2) некоторый 3) кто 4) нам 3. укажите вопросительное местоимение: 1) кем-нибудь 2) кем 3) себе 4) никакой 4. укажите определительное местоимение: 1) наш 2) который 3) некий 4) каждый 5. укажите возвратное местоимение: 1) свой 2) чей 3) сам 4) себя 6. найдите указательное местоимение: 1) твой 2) какой 3) тот 4) их 7. найдите притяжательное местоимение: 1) самый 2) моего 3) иной 4) ничей 8. укажите неопределённое местоимение: 1) весь 2) какой-нибудь 3) любой 4) этот 9. укажите вопросительное местоимение: 1) сколько 2) кое-что 3) она 4) нами 10. в каком варианте ответа выделенное слово является притяжательным местоимением? 1) увидел их 2) её нет дома 3) её тетрадь 4) их не спросили

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.