profile
Размещено 2 года назад по предмету Экономика от Milaksyxa

Підприємець для здійснення виробничої діяльності (пошив курток) наймає
чотирьох швей, виплачуючи їм по 2500 грн на місяць, а ще у нього працюють
охоронець і бухгалтер, яким він платить по 3 000 грн. в місяць. За оренду
приміщення він сплачує 3 000 грн за місяць, ще 10 000 грн на рік становлять
страхові платежі, на сировину й матеріали він витрачає 200 000 грн на рік.
За перший рік було пошито 300 курток.
На другий рік підприємець наймає 8 швей, виплачуючи їм по 2500 грн на
місяць, а ще у нього працюють охоронець і бухгалтер, яким він платить по
3 000 грн. в місяць. За оренду приміщення він сплачує 3 000 грн за місяць, ще

10 000 грн на рік становлять страхові платежі, на сировину й матеріали він
витрачає 400 000 грн на рік. За другий рік було пошито 600 курток.
Попробуйте порахувати постійні, змінні, загальні, а також середні
загальні витрати підприємця за перший і другий рік. Зробіть висновок щодо
шляхів зменшення середніх загальних витрат на виробництво продукції.

  1. Ответ на вопрос
    Ответ на вопрос дан ivasilisa1699

    Відповідь:

    Пояснення:

    1 рік:

    Заробітна плата швеї (4) = 2500 грн/міс = 30000 грн/рік

    Заробітна плата охоронця (1) = 3000 грн/міс = 36000 грн/рік

    Заробітна плата бухгалтера (1) = 3000 грн/міс = 36000 грн/рік

    Оренда приміщення = 3000 грн/міс = 36000 грн/рік

    Страхові платежі = 10000 грн/рік

    Витрати на сировину і матеріали = 200 000 грн/рік

    Пошито 300 курток

    2 рік:

    Заробітна плата швеї (8) = 2500 грн/міс = 30000 грн/рік

    Заробітна плата охоронця (1) = 3000 грн/міс = 36000 грн/рік

    Заробітна плата бухгалтера (1) = 3000 грн/міс = 36000 грн/рік

    Оренда приміщення = 3000 грн/міс = 36000 грн/рік

    Страхові платежі = 10000 грн/рік

    Витрати на сировину і матеріали = 400 000 грн/рік

    Пошито 600 курток

    В першому році

    Постійні витрати = 36000 + 36000 + 36000 + 10000 = 118000 грн/рік

    Середні постійні витрати = 118000/300 = 393.3 грн/рік

    Змінні витрати =  (30000 × 4) + 200000 = 320000 грн/рік

    Середні змінні витрати =320000/300 = 1066.6 грн/рік

    Загальні витрати = 118000 + 320000 = 438000 грн/рік

    Середні загальні витрати = 438000/300 = 1460 грн/рік

    В другому році

    Постійні витрати = 36000 + 36000 + 36000 + 10000 = 118000 грн/рік

    Середні постійні витрати = 118000/300 = 393.3 грн/рік

    Змінні витрати =  (30000 × 8) + 400000 = 640000 грн/рік

    Середні змінні витрати =640000/600 = 1066.6 грн/рік

    Загальні витрати = 118000 + 640000 = 758000 грн/рік

    Середні загальні витрати = 758000/600 = 1263.3 грн/рік

    Висновок:

    Середні загальні витрати на одиницю продукції можна знизити за допомогою кількох способів.

    Знизити постійні витрати підприємства – знизити зарплату охоронцю або швачкам.

    Придбати дешевше страхування. Так, продукція або цех можуть постраждати в результаті пожежі чи інших чинників але шанс такої події не великий.

    Налаштувати досконалу організаційну структуру (менеджмент), що допоможе визначати кращі шляхи для зниження середніх загальних витрат, не втрачаючи обсягу виробництва і не зазнаючи збитків.

Не тот ответ на вопрос, который вам нужен?
Найди верный ответ
Самые новые вопросы
tegysigalpa2012
Русский язык - 6 лет назад

Помогите решить тест по русскому языку тест по русскому языку «местоимение. разряды местоимений» для 6 класса 1. укажите личное местоимение: 1) некто 2) вас 3) ни с кем 4) собой 2. укажите относительное местоимение: 1) кто-либо 2) некоторый 3) кто 4) нам 3. укажите вопросительное местоимение: 1) кем-нибудь 2) кем 3) себе 4) никакой 4. укажите определительное местоимение: 1) наш 2) который 3) некий 4) каждый 5. укажите возвратное местоимение: 1) свой 2) чей 3) сам 4) себя 6. найдите указательное местоимение: 1) твой 2) какой 3) тот 4) их 7. найдите притяжательное местоимение: 1) самый 2) моего 3) иной 4) ничей 8. укажите неопределённое местоимение: 1) весь 2) какой-нибудь 3) любой 4) этот 9. укажите вопросительное местоимение: 1) сколько 2) кое-что 3) она 4) нами 10. в каком варианте ответа выделенное слово является притяжательным местоимением? 1) увидел их 2) её нет дома 3) её тетрадь 4) их не спросили

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.