profile
Размещено 3 года назад по предмету География от darinagriga

1.Що відомо Вам про Саргасове море і чому його називають Блакитною океанічною пустелею?

 1. Ответ на вопрос
  Ответ на вопрос дан lismikita

  Ответ:

  Объяснение:

  Саргасове море не схоже ні на одне інше море. Його стоячі води вже давно породжують численні легенди та фантастичні розповіді. Воно обмежене не континентами, а сильними атлантичними течіями. Море міфів...

  Недосвідченому оку Саргасове море представляється нерухомою гладінню, покритою водоростями, які можуть доставити масу неприємностей. В дійсності ж у Саргасовому морі не так багато водоростей, як приписує йому людська думка. Крім того, море зовсім не нерухоме, воно знаходиться в постійному круговому русі. Вода в ньому обертається за годинниковою стрілкою, що підштовхується на північ, протікаючим на схід Гол'фстрімом, а до півдня - західними течіями, що несуть свої води вздовж Південного тропіка.

  Саргасове море вселяло жах на багато поколінь мореплавців. Вони вірили в легенди про кораблі, що заплуталися в його рослинності, і про моряків, яких затягло на дно. Воно й досі залишається морською та біологічною дивиною. Ця маса води, що повільно обертається, знаходиться між Бермудськими і Підвітряними островами. Площа моря дорівнює приблизно 5200000 км2, а саме море порівнюють з гігантським плотом з вільно плаваючих морських водоростей.

  А ще його називають біологічною пустелею. Однак жоден з цих описів не точний. Хоча в деяких місцях зарості морських водоростей дійсно густі, тут також є і численні ділянки чистої води. Серед водоростей і під водою живуть химерні створіння, найфантастичніші з них - саргасовий морський клоун, який чіпляється до відростків водоростей схожими на руки плавниками.

  Історії про водорості, тумані і загадкові штилі беруть початок з V століття до н.е. Це може означати, що стародавні мореплавці були знайомі з Саргасовим морем. Однак більш вірогідною представляється версія, відповідно до якої першими, хто спостерігав цей морський феномен, були Христофор Колумб і його команда. Під час експедиції Колумба до Америки в 1492 році, коли його кораблі повільно просувалися крізь сплутану рослинну масу, матроси могли спостерігати схожі на ягоди, наповнені газом бульбашки, які утримують водорості біля поверхні води.

Не тот ответ на вопрос, который вам нужен?
Найди верный ответ
Самые новые вопросы
tegysigalpa2012
Русский язык - 4 года назад

Помогите решить тест по русскому языку тест по русскому языку «местоимение. разряды местоимений» для 6 класса 1. укажите личное местоимение: 1) некто 2) вас 3) ни с кем 4) собой 2. укажите относительное местоимение: 1) кто-либо 2) некоторый 3) кто 4) нам 3. укажите вопросительное местоимение: 1) кем-нибудь 2) кем 3) себе 4) никакой 4. укажите определительное местоимение: 1) наш 2) который 3) некий 4) каждый 5. укажите возвратное местоимение: 1) свой 2) чей 3) сам 4) себя 6. найдите указательное местоимение: 1) твой 2) какой 3) тот 4) их 7. найдите притяжательное местоимение: 1) самый 2) моего 3) иной 4) ничей 8. укажите неопределённое местоимение: 1) весь 2) какой-нибудь 3) любой 4) этот 9. укажите вопросительное местоимение: 1) сколько 2) кое-что 3) она 4) нами 10. в каком варианте ответа выделенное слово является притяжательным местоимением? 1) увидел их 2) её нет дома 3) её тетрадь 4) их не спросили

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.