profile
Размещено 4 года назад по предмету Химия от elenazubun

Як скласти схеми атомiв для таких хiмiчних елементiв Гiдроген, Флуор,Натрiй,Сульфур

  1. Ответ на вопрос
    Ответ на вопрос дан azaza123098
    Урок 48 
    Тема. Взаємозв’язок між будовою електронних оболонок і властивостями хімічних елементів, простих речовин, сполук елементів з гідрогеном та оксигеном. 
    мета: пояснити причини прояву елементами металічних та 
    неметалічних властивостей, періодичне повторення 
    властивостей хімічних елементів та їх сполук з ростом 
    заряду ядра атома, порівняти властивості хімічних еле‑ 
    ментів з особливостями електронної будови їх атомів; 
    сформувати поняття «атомний радіус», «електронега ‑ 
    тивність»; установити залежність між цими характе ‑ 
    ристиками елемента та його положенням у Періодич ‑ 
    ній системі; сформувати вміння складати електронні 
    формули іонів; закріпити вміння складати формули 
    електронних конфігурацій та записувати схеми будови 
    електронної оболонки атомів хімічних елементів. 
    матеріали: розчини натрій гідроксиду, сульфатної кислоти, алю‑ 
    міній хлориду, хлоридної кислоти, калій гідроксиду, 
    лакмусу або метилоранжу. 
    обладнання: Періодична система хімічних елементів Д. І. Мен‑ 
    делєєва (короткоперіодний варіант); таблиця від ‑ 
    носних електронегативностей, плакати «Будова 
    електронних оболонок атомів хімічних елементів», 
    інтерактивна таблиця Д. І. Менделєєва. 
    Базові поняття 
    та терміни: 
    атомний радіус, електронегативність, металічна й не ‑ 
    металічна активність, періодичність, періоди, групи. 
    Тип уроку: комбінований. 
    методи 
    навчання: 
    пояснювально ‑ілюстративні — бесіда, розповідь; 
    прак тич ні — розв’язування вправ, лабораторний до ‑ 
    слід; репродуктивні, частково‑пошукові, інтерактивні; 
    методи контролю. 
    структура уроку 
    I. Організаційний етап ................................. 1 хв. 
    II. Перевірка домашнього завдання ....................... 8 хв. 
    III. Актуалізація опорних знань ........................... 3 хв. 
    IV. Вивчення нового матеріалу ........................... 20 хв. 
    1. Залежність металічних і неметалічних властивостей 
    від будови зовнішнього електронного шару. 
    2. Радіус атома. 
    3. Електронегативність хімічних елементів. 
    239 
    V. Узагальнення та систематизація знань .................. 10 хв. 
    VI. Домашнє завдання ................................... 1 хв. 
    VII. Підбиття підсумків уроку ............................. 2 хв. 
    хід уроку 
    I. о рганізаційний етап 
    Привітання. Перевірка готовності учнів до уроку. 
    II. Перевірка домашнього завдання 
    1. Бесіда за питаннями домашнього завдання. f 
    Як класифікують хімічні елементи за будовою енергетичних рівнів?  
    Яким чином ця класифікація відображена в Періодичній системі?  
    Чим обумовлюються металічні та неметалічні властивості елементів?  
    Які електрони називають валентними?  
    Як визначити число валентних електронів в електронних оболонках  
    атомів хімічних елементів головних підгруп? 
    2. Проводиться експрес-контроль щодо формування вміння f 
    складати електронні конфігурації та схеми будови атомів 
    хімічних елементів. 
    Перевірку можна здійснити у формі самоконтролю або взаємоконтролю 
    за відповідями, які вчитель наводить на дошці. 
    Завдання f 
    і варіант. Напишіть електронну конфігурацію та схему будови атомів 
    Натрію або Мангану (за бажанням учня). 
    іі варіант. Напишіть електронну конфігурацію та схему будови атомів 
    Хлору або Титану (за бажанням учня). 
    3. Під час експрес-контролю вчитель вибірково перевіряє f 
    виконання письмових домашніх завдань. 
    ІII. актуалізація опорних знань 
    Бесіда f 
    1) Чому різко відрізняються за властивостями елементи головних 
    підгруп I і VII груп? Поясніть відповідь з точки зору будови їх електрон-них оболонок. 
    2) Атоми п’яти елементів головної підгрупи мають у зовнішньому 

Не тот ответ на вопрос, который вам нужен?
Найди верный ответ
Самые новые вопросы
tegysigalpa2012
Русский язык - 5 лет назад

Помогите решить тест по русскому языку тест по русскому языку «местоимение. разряды местоимений» для 6 класса 1. укажите личное местоимение: 1) некто 2) вас 3) ни с кем 4) собой 2. укажите относительное местоимение: 1) кто-либо 2) некоторый 3) кто 4) нам 3. укажите вопросительное местоимение: 1) кем-нибудь 2) кем 3) себе 4) никакой 4. укажите определительное местоимение: 1) наш 2) который 3) некий 4) каждый 5. укажите возвратное местоимение: 1) свой 2) чей 3) сам 4) себя 6. найдите указательное местоимение: 1) твой 2) какой 3) тот 4) их 7. найдите притяжательное местоимение: 1) самый 2) моего 3) иной 4) ничей 8. укажите неопределённое местоимение: 1) весь 2) какой-нибудь 3) любой 4) этот 9. укажите вопросительное местоимение: 1) сколько 2) кое-что 3) она 4) нами 10. в каком варианте ответа выделенное слово является притяжательным местоимением? 1) увидел их 2) её нет дома 3) её тетрадь 4) их не спросили

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.