profile
Размещено 3 года назад по предмету История от gerasimenkojp

Де і коли народився Октавіан Август,в яких умовах жив

 1. Ответ на вопрос
  Ответ на вопрос дан anaaleynick

  Ответ:Римі 23 вересня 63 до н. е.

  Объяснение:

 2. Ответ на вопрос
  Ответ на вопрос дан milakuanbaeva

  це з вікіпедії

  Гай Юлій Цезар Октавіан Август [комм. 1] [6] (лат. Octavianus Augustus [ɔktaːwiaːnʊs au̯gʊstʊs], при народженні - Гай Октавія Фурин, Gaius Octavius ​​Thurinus, 23 вересня 63 року до н. Е., Рим - 19 серпня 14 роки н. Е., Нола) - давньоримський політичний діяч, засновник Римської імперії. 13 раз займав посаду консула (43 рік до н. Е., 33 до н. Е., Щорічно з 31 до 23 до н. Е., 5 до н. Е., 2 до н. Е.), З 12 року до н. е. - великий понтифік, з 23 року до н. е. володів повноваженнями трибуна (tribunicia potestas), у 2 році до н. е. отримав почесний титул «батько батьківщини» (pater patriae).

  Походив з незнатної багатої сім'ї, припадав внучатим племінником Цезарю. У 44 році до н. е. був усиновлений їм за заповітом і виявився в центрі політичного життя Римської республіки, користуючись підтримкою багатьох прихильників Цезаря. У 43 році до н. е. разом з цезаріанцев Марком Антонієм і Марком Емілем Лепидом створив другий тріумвірат для боротьби з загальними противниками. Після перемог над Марком Брутом і Секстом Помпеєм між триумвирами почалася боротьба за владу, яка завершилася війною між Антонієм і Октавіаном.

  У 27-23 роках до н. е. Октавіан сконцентрував в своїх руках ряд звичайних і надзвичайних посад, що дозволили йому керувати Римською державою, уникаючи встановлення відкритої монархії. Для характеристики нового ладу використовується термін «принципат», а Октавіан вважається першим імператором в сучасному розумінні цього слова. За час свого правління Октавіан значно розширив кордони Римської держави, включивши до його складу великі території на Рейні і Дунаї, в Іспанії, а також Єгипет, Юдею та Галатії. Проведення активної зовнішньої політики стало можливим завдяки розвитку економіки, освоєння провінцій і військову реформу. Правління Октавіана ознаменувався зменшенням впливу сенату на римську політику і зародженням культу імператора (серед проявів останнього - перейменування одного з місяців в серпень). Оскільки у імператора не було синів, протягом свого правління він розглядав різних можливих спадкоємців. Зрештою, він залишив владу своєму пасинку Тиберію, а заснована Августом династія Юліїв-Клавдіїв правила Римською імперією до 68 року.

Не тот ответ на вопрос, который вам нужен?
Найди верный ответ
Самые новые вопросы
tegysigalpa2012
Русский язык - 4 года назад

Помогите решить тест по русскому языку тест по русскому языку «местоимение. разряды местоимений» для 6 класса 1. укажите личное местоимение: 1) некто 2) вас 3) ни с кем 4) собой 2. укажите относительное местоимение: 1) кто-либо 2) некоторый 3) кто 4) нам 3. укажите вопросительное местоимение: 1) кем-нибудь 2) кем 3) себе 4) никакой 4. укажите определительное местоимение: 1) наш 2) который 3) некий 4) каждый 5. укажите возвратное местоимение: 1) свой 2) чей 3) сам 4) себя 6. найдите указательное местоимение: 1) твой 2) какой 3) тот 4) их 7. найдите притяжательное местоимение: 1) самый 2) моего 3) иной 4) ничей 8. укажите неопределённое местоимение: 1) весь 2) какой-нибудь 3) любой 4) этот 9. укажите вопросительное местоимение: 1) сколько 2) кое-что 3) она 4) нами 10. в каком варианте ответа выделенное слово является притяжательным местоимением? 1) увидел их 2) её нет дома 3) её тетрадь 4) их не спросили

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.