profile
Размещено 1 год назад по предмету История от vamp1rchik

Прочитайте висловлювання гуманістів доби Відродження і дайте відповідь на питання, якою хотіли вони бачити людину?
«Хто не захоплювався людиною, коли вона за допомогою годинника вивчає небо, надає силу і мудрість безглуздим речам, дає душу аркушу, як Бог, щоб мудрість розмовляла з відсутніми людьми і з людьми майбутніх часів і передавала їм знання і звичаї, мистецтва і подвиги предків» (Т. Кампанелла).

«Тіло в більшій чи меншій мірі запам'ятовує витонченість залежно від характеру душі, від чого вона може пізнаватися за зовнішнім виглядом, як у деревах краса квітів говорить про якість плодів,.. Тому некрасиві люди найчастіше бувають поганими, а красиві - хорошими. Можна сказати, що краса - це привабливе, веселе, приємне і бажане обличчя блага, а потворність-темне, неспокійне, неприємне і похмуре обличчя зла» (Кастільйоне).

  1. Ответ на вопрос
    Ответ на вопрос дан jokimd23

    Ответ:

    1.Томасо Кампанелла

    Кампанелла висловлює захоплення перед людиною, яка вивчає навколишній світ, користуючись годинником. Він підкреслює потребу в дослідженні, розумінні та передачі знань. Для гуманістів, людина має велике значення через свою здатність вивчати, розвивати і спілкуватися.

    2.Кастільйоне

    Кастільйоне підкреслює взаємозв'язок душі і тіла. Він вважає, що вища моральність і духовні якості виражаються через зовнішню красу. Гуманісти хотіли бачити в людині не тільки внутрішню красу, а й її відображення у фізичному вигляді, роблячи акцент на гармонії між душею і тілом.

  2. Ответ на вопрос
    Ответ на вопрос дан dndjdjexhbfd

    Ответ:

    Гуманісти доби Відродження хотіли бачити людину як вільну, творчу, розумну і духовно розвинену істоту. Вони вважали, що людина є центром світу, і її можливості безмежні.

    Висловлювання Т. Кампанелла відображає цей погляд. Він захоплювався людиною, яка здатна пізнавати світ, створювати нові технології, мистецтво і культуру. Він вважав, що людина може навіть наблизитися до Бога, якщо буде розвивати свої розумові та творчі здібності.

    Висловлювання Кастільйоне також підкреслює важливість духовної краси людини. Він вважав, що зовнішня краса є віддзеркаленням внутрішнього світу людини. Якщо людина добра і розумна, то вона буде і красивою.

    Отже, гуманісти доби Відродження хотіли бачити людину як досконалу істоту, яка здатна до творчості, пізнання і самовдосконалення. Вони вважали, що людина є творцем свого власного щастя і може змінити світ на краще.

    Ось деякі конкретні риси, якими хотіли наділити людину гуманісти:

    * **Вільність і незалежність**. Гуманісти вважали, що людина повинна бути вільною від будь-яких обмежень, як духовних, так і матеріальних.

    * **Творчість**. Гуманісти вважали, що людина є творчою істотою, яка здатна створювати нові цінності.

    * **Розум**. Гуманісти вважали, що людина є розумною істотою, яка здатна пізнавати світ і себе.

    * **Духовність**. Гуманісти вважали, що людина є духовною істотою, яка здатна до любові, милосердя і справедливості.

    У сучасному світі багато з цих ідей гуманізму залишаються актуальними. Людина як і раніше прагне до свободи, творчості, розуму і духовності.

    Объяснение:

    если я помог тебе пожалуйста, сделай этот ответ "лучшим ответом", или проще дай корону

Не тот ответ на вопрос, который вам нужен?
Найди верный ответ
Самые новые вопросы
tegysigalpa2012
Русский язык - 5 лет назад

Помогите решить тест по русскому языку тест по русскому языку «местоимение. разряды местоимений» для 6 класса 1. укажите личное местоимение: 1) некто 2) вас 3) ни с кем 4) собой 2. укажите относительное местоимение: 1) кто-либо 2) некоторый 3) кто 4) нам 3. укажите вопросительное местоимение: 1) кем-нибудь 2) кем 3) себе 4) никакой 4. укажите определительное местоимение: 1) наш 2) который 3) некий 4) каждый 5. укажите возвратное местоимение: 1) свой 2) чей 3) сам 4) себя 6. найдите указательное местоимение: 1) твой 2) какой 3) тот 4) их 7. найдите притяжательное местоимение: 1) самый 2) моего 3) иной 4) ничей 8. укажите неопределённое местоимение: 1) весь 2) какой-нибудь 3) любой 4) этот 9. укажите вопросительное местоимение: 1) сколько 2) кое-что 3) она 4) нами 10. в каком варианте ответа выделенное слово является притяжательным местоимением? 1) увидел их 2) её нет дома 3) её тетрадь 4) их не спросили

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.