profile
[/banner_gorizont_adaptive]
Размещено 5 лет назад по предмету Литература от lizabalashova1

твір роздум на тему проблеми індивідуальності та людяності у сучасному світі

  1. Ответ на вопрос
    Ответ на вопрос дан Marija3589
    Сучасне покоління живе у час бурхливих змін. Швидкий потік інформації, науково-технічний прогрес — все це та багато інших чинників призводить до трансформації нашого суспільства. Багато хто скаже, що ми живемо у час неймовірних відкриттів, котрі подарують нам не аби які можливості. Але чи замислювався хтось які наслідки ми матимемо через пару десятиліть?

    Здобуваючи могутні знання, вражаючі досягнення у сфері комунікації та нанотехнологій, мало хто замислюється яку нищівну кризу несе некерований потік інформації, котру все швидшими і швидкими темпами виробляє сучасне суспільство, не осмисливши вже здобуту інформацію, ми виробляємо нову, котра поглинає день за днем.
    У наш час на перше місце поставлений розвиток науки та техніки, але через це багато хто відвернувся від таких проблем сучасного світу як голод, злиденність, нерівність між багатими та бідними, збереження історії тощо.

    Можна зазначити, що метою написання даної статті є поглиблений аналіз моральних проблеми сучасного світу, а саме, трансформації системи моральних принципів під впливом глобалізаційних процесів.

    Сучасність зіткнулась з проблемою, котру сама і породила. Молодь нехтує такими поняттями як шляхетність,вихованість, людяність, і все більшого значення віддає тому, в якому магазині купити ту чи іншу річ, чи їх телефон не втратив своєї привабливості, чи їх ноутбук відповідає всім вимогам сучасних IT-технологій?! І, як би це не прикро звучало, малу частку уваги приділяють вихованню, умінню спілкуватися, презентувати себе як особистість.

    Актуальність обраної теми обумовлюється тим, що у нашому суспільстві на сьогодні гостро постає проблема місця і ролі моральних принципів, підносячи на перший план досягнення науково-технічного прогресу.

    Існує думка, що XXI століття – це криза моралі сучасної молоді. І я повністю розділяю дану точку зору, оскільки люди не народжується байдужою до чужого лиха, вона не народжуються егоїстичною, цинічною, вона стає такою під гнітом оточуючого середовища, аби не вирізнятися поміж інших. Але ж як бути із індивідуальністю, з власними прагненнями, бажаннями та цілями? Невже задля того, аби бути як всі, більшість молодого покоління згодна втратити власне «Я», власні вподобання, бажання, забути власну історію, національну ідею, те, що так покірно і незламно впродовж багатьох поколінь відстоювали наші предки.

    В наш час побутує думка, якщо людина прагне досягати значних висот у житті, цілеспрямовано йти до поставленої мети, долаючи усі перешкоди на її шляху, то вона обов’язково має знехтувати, переступити через моральні принципи. Зустрічаючи людину, котра незважаючи на всі виклики, спокуси сучасного суспільства все ж непорушно крокує тернистим життєвим шляхом, не втрачаючи людської подоби, бережучи життєві принципи, людяність, шляхетність, заслуговує поваги, та невимушено стає взірцем для наслідування для майбутніх поколінь.

Не тот ответ на вопрос, который вам нужен?
Найди верный ответ
Самые новые вопросы
tegysigalpa2012
Русский язык - 5 лет назад

Помогите решить тест по русскому языку тест по русскому языку «местоимение. разряды местоимений» для 6 класса 1. укажите личное местоимение: 1) некто 2) вас 3) ни с кем 4) собой 2. укажите относительное местоимение: 1) кто-либо 2) некоторый 3) кто 4) нам 3. укажите вопросительное местоимение: 1) кем-нибудь 2) кем 3) себе 4) никакой 4. укажите определительное местоимение: 1) наш 2) который 3) некий 4) каждый 5. укажите возвратное местоимение: 1) свой 2) чей 3) сам 4) себя 6. найдите указательное местоимение: 1) твой 2) какой 3) тот 4) их 7. найдите притяжательное местоимение: 1) самый 2) моего 3) иной 4) ничей 8. укажите неопределённое местоимение: 1) весь 2) какой-нибудь 3) любой 4) этот 9. укажите вопросительное местоимение: 1) сколько 2) кое-что 3) она 4) нами 10. в каком варианте ответа выделенное слово является притяжательным местоимением? 1) увидел их 2) её нет дома 3) её тетрадь 4) их не спросили

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.