profile
Опубликовано 1 год назад по предмету Литература от ioankorol7

Даю все бали котопиэ у меня эсть пожалуйста ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!!!! Зарубіжна література
Тести
1 варіант:
1. Класицизм як напрям найбільшого розвитку набуває у:
а) Англії;
б)Італії;
в)Франції
2. Взірцем досконалості в епоху класицизму вважається:
а) античне мистецтво
б) мистецтво епохи Відродження
в) мистецтво бароко
3. « Високими» жанрами у класицизмі вважалися:
а) комедія
б) трагедія
в) сатира
4. Дан Батист Поклен- це:
а) театральний псевдонім Мольєра
б) справжнє ім‘я Мольєра
в) дівоче прізвище його матері
5. Мольєр написав п‘єсу:
а)» Прометей закутий»
б)» Гамлет»
в) « Мізантроп»
6. Події п‘єси « Міщанин- шляхтич « відбуваються
а) у Парижі
б) у Гамбурзі
в) у Лондоні
7. За жанром» Міщанин- шляхтич»- це
а) комедія
б) трагедія
в) драма
8. Пан Журден прагне:
а) розбагатіти
б) одружитися з маркізою
в) стати шляхетним дворянином
9. У кінці комедії намічається весілля:
а) пана Дурдена і Дорімени
б) Доранта і Дорімени
в) Клеонта та Ніколь
2. Дайте письмову відповідь на питання:» Що висміює і що прославляє Мольєр у комедії» Міщанин- шляхтич»? ​

 1. Ответ
  Ответ дан 099933

  Відповідь:

  1. В

  2. А

  3. Б

  4. А

  5. В

  6. А

  7. А

  8. В

  9.Б

  Що висміює і що прославляє Мольєр у комедії» Міщанин- шляхтич»?

  Сміх — гостра зброя письменників у боротьбі з різними людськими пороками: лицемірством і плазуванням, гонористістю та пихатістю, зажерливістю, скупістю, підлабузництвом... Китайський філософ Конфуцій сказав: "Скаржитися на неприємну річ — це подвоювати зло, сміятися з неї — це нищити його". А французький письменник Франсуа Рабле у передмові до свого роману "Гаргантюа і Пантагрюель" писав: "...правду часом пишуть жартома. Пориватиме тебе на сміх — смійся собі на здоров'я!". Ці слова Ф. Рабле можна віднести і до комедії "Міщанин-шляхтич" Мольєра. Понад 300 років ця комедія не сходить зі світової сцени. Людство читає цю геніальну п'єсу, сміється, обговорює... Що викликає сміх у комедії Мольєра? Сміх викликає бажання головного героя комедії пана Журдсна вибитися у шляхтичі.

  Пан Журден розбагатів на торгівлі тканинами. Цією ж справою займався і його батько. Його дружина, пані Журден, також дочка купця. Однак новобагатько соромиться свого походження і робить усе можливе, щоб навчитися хороших манер, здобути освіту і близько зійтися з представниками вищого світу.

  Бажання стати шляхетним дворянином засліплює розум пана Журдена. Він наймає цілу купу учителів, намагається бути схожим на дворян в одязі, звичках, манерах.

  Очманілий пан Журден не помічає, що оточуючі глузують, а іноді навіть і знущаються з нього. Кожний із чотирьох учителів переконує пана Журдена в необхідності вивчення саме його предмета. Недоброчесний учитель музики визнає, що Журден є тією людиною, гаманець якої може стати легкою здобиччю. "Ми знайшли саме такого чоловіка, якого нам треба! Його фантазія — удавати із себе галантного шляхтича — просто скарб для нас!" — стверджує він.

  Уже з перших хвилин комедії Журден надзвичайно комічний. Він викликає лакеїв для того, щоб продемонструвати, що вони в нього є, і не знає, як з ними поводитися.

  Пан Журден хоче одягатися так, як одягається "все вельможне панство". Костюм, химерний і недоладний, який пошив пану Журдену кравець, викликає в учителів улесливе схвалення, а в дружини та служниці — насмішки.

  Зрештою, Журден непогана людина, чесний купець, але з дещо хибним уявленням про своє місце в житті.

  Бажання стати шляхтичем позбавляє Журдена залишків здорового глузду: він не дає згоди на шлюб своєї дочки Люсіль із Клеонтом тільки тому, що той не шляхтич. Але дотепний слуга Клеонта Ков'єль знаходить вихід. Він переодягає свого господаря турецьким пашею, сватає за нього Люсіль, а для Журдена влаштовує "посвячення у муфтії". Журден стає, хоча й химерним, але шляхтичем.

  Отже, Мольєр сміється і над людськими вадами, і над характерами, і над умовами, що ці характери виплекали. Коли ми дивимося або читаємо комедію "Міщанин-шляхтич", то не переймаємося тим, що Журден хотів стати аристократом, для нас це вже не актуально. Нас смішить показ прагнення людини удавати не того, ким він є насправді. Драматург стверджує, що людина повинна бути собою, виховувати в собі почуття гідності та ні перед ким не плазувати.

  Пояснення:

 2. Ответ
  Ответ дан neko6tan

  Ответ:

  1) В

  2) А

  3) Б

  4) А

  5) В

  6) А

  7) А

  8) В

  9) Б

  На последнее не могу ответить, прости

  1. Ответ
   Ответ дан ioankorol7
   спасибо
Не тот ответ, который вам нужен?
Найди нужный
Самые новые вопросы
tegysigalpa2012
Русский язык - 2 года назад

Помогите решить тест по русскому языку тест по русскому языку «местоимение. разряды местоимений» для 6 класса 1. укажите личное местоимение: 1) некто 2) вас 3) ни с кем 4) собой 2. укажите относительное местоимение: 1) кто-либо 2) некоторый 3) кто 4) нам 3. укажите вопросительное местоимение: 1) кем-нибудь 2) кем 3) себе 4) никакой 4. укажите определительное местоимение: 1) наш 2) который 3) некий 4) каждый 5. укажите возвратное местоимение: 1) свой 2) чей 3) сам 4) себя 6. найдите указательное местоимение: 1) твой 2) какой 3) тот 4) их 7. найдите притяжательное местоимение: 1) самый 2) моего 3) иной 4) ничей 8. укажите неопределённое местоимение: 1) весь 2) какой-нибудь 3) любой 4) этот 9. укажите вопросительное местоимение: 1) сколько 2) кое-что 3) она 4) нами 10. в каком варианте ответа выделенное слово является притяжательным местоимением? 1) увидел их 2) её нет дома 3) её тетрадь 4) их не спросили