Ми-українці
Серед безмежної просторової і духовної краси України, де край безкраїх полів зустрічається з високими горами, живе наш народ – українці. Ми не просто громада людей, а нас об'єднує спільна культура, мова, історія та душевна витривалість.
О. Ольжич, О. Теліга, О. Гаврош, А. Малишко, В. Івасюк – це лише кілька імен видатних українських письменників та поетів, які глибоко відчули дух народу та проникли в його сутність. Кожен з них, через свої твори, передавав нашу українську душу, її велич, щирість і непохитність.
О. Ольжич своїми поемами "П'ятий легіон", "Сонячні кларнети" та іншими творами відображав долю українського народу в часи трагічних подій. Він вміло передавав любов до рідної землі, непохитну віру в справедливість та готовність боротися за свободу. Саме такими як ми-українці.
О. Теліга, заслужений майстер української поезії, піднімав проблеми морального вибору та самоідентифікації. Він оспівував простих людей, їхні звичаї та традиції. Його твори – це запрошення до єдності, до об'єднання всіх українців в єдиному дусі, в єдиній справі.
О. Гаврош, митець і громадський діяч, в своїх творах розкривав глибину української духовності та відчуття національної гідності. Він закли
кав до самовиховання, до пізнання історії свого народу, до розуміння його місця в сучасному світі. Адже ми-українці маємо бути гордими за свою культуру і спадщину.
А. Малишко, видатний поет і драматург, чарував своїми віршами про рідний край, про любов до Батьківщини та свободи. Він відображав наше село, його красу та традиції, розповідав про життя простих людей, їхні радощі та горе. Він вмів викликати почуття гордості і прив'язаності до своєї землі.
В. Івасюк, талановитий композитор та поет, став символом молодого покоління, що шукало своє місце у складному світі. Його пісні "Червона рута" і "Весняні квіти" стали гімнами багатьох поколінь. Він проникався глибоким почуттям патріотизму та духовності, його твори стали втіленням щирої любові до України.
Ми-українці – це не просто народ, це колективна ідентичність, що виникає в серцях тих, хто відчуває себе часткою цієї землі. Ми цінуємо нашу українську мову, яка має величезну силу виразності та поетичності. Ми шануємо нашу культуру, нашу історію, наші традиції, які з покоління в покоління передаються і допомагають нам зберегти свою національну самобутність.
Тож, ми-українці, присягаємо нашій Батьківщині, що будемо невпинно дбати про неї, про нашу мову, нашу культуру та історію. Ми-укра
їнці знаємо, що майбутнє належить нам, і ми здатні зробити нашу країну кращою. Ми розуміємо, що наша єдність і взаєморозуміння – це ключ до нашої успішної майбутньої долі.
Тож, будьмо гордими, ми-українці, своїми корінями та нашою національною приналежністю. Нехай наша душа завжди буде наповнена патріотизмом, любов'ю та гордістю до нашої прекрасної Батьківщини – України.
Сколько здесь прямоугольников
Какое управление было в древнейшем риме? как звали первого и последнего из царей рима?
Уроки французского ответе на вопрос : расскажите о герое по следующему примерному плану: 1.почему мальчик оказался в райцентре ? 2.как он чувствовал себя на новом месте? 3.почему он не убежал в деревню? 4.какие отношения сложились у него с товарищами? 5.почему он ввязался в игру за деньги? 6.как характеризуют его отношения с учительницей ? ответе на эти вопросы пожалуйста ! сочините сочинение пожалуйста
Помогите решить тест по русскому языку тест по русскому языку «местоимение. разряды местоимений» для 6 класса 1. укажите личное местоимение: 1) некто 2) вас 3) ни с кем 4) собой 2. укажите относительное местоимение: 1) кто-либо 2) некоторый 3) кто 4) нам 3. укажите вопросительное местоимение: 1) кем-нибудь 2) кем 3) себе 4) никакой 4. укажите определительное местоимение: 1) наш 2) который 3) некий 4) каждый 5. укажите возвратное местоимение: 1) свой 2) чей 3) сам 4) себя 6. найдите указательное местоимение: 1) твой 2) какой 3) тот 4) их 7. найдите притяжательное местоимение: 1) самый 2) моего 3) иной 4) ничей 8. укажите неопределённое местоимение: 1) весь 2) какой-нибудь 3) любой 4) этот 9. укажите вопросительное местоимение: 1) сколько 2) кое-что 3) она 4) нами 10. в каком варианте ответа выделенное слово является притяжательным местоимением? 1) увидел их 2) её нет дома 3) её тетрадь 4) их не спросили
Переделай союзное предложение в предложение с бессоюзной связью. 1. океан с гулом ходил за стеной чёрными горами, и вьюга крепко свистала в отяжелевших снастях, а пароход весь дрожал. 2. множество темноватых тучек, с неясно обрисованными краями, расползались по бледно-голубому небу, а довольно крепкий ветер мчался сухой непрерывной струёй, не разгоняя зноя 3. поезд ушёл быстро, и его огни скоро исчезли, а через минуту уже не было слышно шума
помогите прошу!перепиши предложения, расставляя недостающие знаки препинания. объясни, что соединяет союз и. если в предложении один союз и, то во втором выпадающем списке отметь «прочерк».пример:«я шёл пешком и,/поражённый прелестью природы/, часто останавливался».союз и соединяет однородные члены.ночь уже ложилась на горы (1) и туман сырой (2) и холодный начал бродить по ущельям.союз и соединяет:1) части сложного предложенияоднородные члены,2) однородные членычасти сложного предложения—.поэт — трубач зовущий войско в битву (1) и прежде всех идущий в битву сам (ю. янонис).союз и соединяет:1) части сложного предложенияоднородные члены,2)
Вокруг прямого проводника с током (смотри рисунок) существует магнитное поле. определи направление линий этого магнитного поля в точках a и b.обрати внимание, что точки a и b находятся с разных сторон от проводника (точка a — снизу, а точка b — сверху). рисунок ниже выбери и отметь правильный ответ среди предложенных.1. в точке a — «от нас», в точке b — «к нам» 2. в точке a — «к нам», в точке b — «от нас» 3. в обеих точках «от нас»4. в обеих точках «к нам»контрольная работа по физике.прошу,не наугад важно