profile
Размещено 4 месяца назад по предмету Литература от o89493001

срочно!Проаналізуйте поезію Джонна Донна. «Священні сонети» (19-й сонет «Щоб
мучить мене...»).

  1. Ответ на вопрос
    Ответ на вопрос дан sofilonchik25

    Ответ:

    Сонет 19 Джона Данна - це одна з найвідоміших та найвідоміших поезій у світовій літературі. Цей сонет відомий своєю глибинною філософією та метафоричним стилем.

    У сонеті автор описує своє ставлення до світу та людства, висловлюючи своє розчарування та відчай. Він стверджує, що люди та речі, які він колись вважав красивими та цінними, тепер здаються йому байдужими та безцільними.

    Автор також висловлює своє ставлення до часу, стверджуючи, що час не зупиняється, а просто йде вперед, не звертаючи уваги на те, що відбувається навколо нього. Ця метафора може бути сприйнята як символ нашого власного життя, яке часто здається нам байдужим та безцільним.

    Сонет 19 Джона Данна є глибоким та філософським твором, який надихав багатьох поетів та письменників на своєму шляху. Цей сонет є прикладом того, як поезія може бути використана для вираження глибинних емоцій та філософських роздумів.

  2. Ответ на вопрос
    Ответ на вопрос дан dianaroblox856

    Ответ:

    Аналіз:Тема і мотиви: Сонет розкриває центральні теми духовної боротьби, гріха, спокути і Божої любові. Автор зображує боротьбу між добром і злом, яка відбувається у душі кожної людини. Головний герой зізнається, що він був під впливом Сатани, але завдяки Божій любові він знайшов порятунок і духовне визволення.Структура: Як і інші сонети Джона Донна, цей складається з 14 рядків, написаних пентаметром. Сонет поділяється на дві частини: перші вісім рядків (октава) і останні шість (сестет). У октаві описується боротьба з гріхом і спокусами, а у сестеті - перемога через Божу любов і милосердя.Образи і символи:Сатана: символізує зло, спокуси і гріховність, з якими людина має боротися.Тіло і душа: тілесність сприймається як слабкість, яку використовує Сатана, тоді як душа є полем битви між добром і злом.Бог: символізує любов, милосердя і спасіння. Він виступає рятівником, який визволяє душу з полону гріха.Поетичні засоби:Контрасти: боротьба між добром і злом, тілом і душею, Сатаною і Богом.Метафори: "згубна тьма" як символ гріховності і відсутності Божої присутності; "полон і омана" як образи духовного поневолення.Персоніфікація: Сатана і Бог зображені як дійові особи, що взаємодіють з головним героєм.Тон і настрій: Тон сонету серйозний і сповнений відчаю на початку, але поступово змінюється на піднесений і оптимістичний. Відчуття внутрішнього конфлікту і страждання замінюється радістю від знайденого спасіння і надією на Божу любов.Послання: Донн намагається донести, що незалежно від сили спокус і гріхів, Божа любов і милосердя здатні звільнити будь-яку душу. Він закликає до віри і надії на Бога як джерело спасіння і духовного оновлення.Цей сонет є виразним прикладом релігійної поезії Джона Донна, яка відзначається глибиною емоційного переживання і майстерністю у використанні поетичних засобів.

Не тот ответ на вопрос, который вам нужен?
Найди верный ответ
Самые новые вопросы
tegysigalpa2012
Русский язык - 5 лет назад

Помогите решить тест по русскому языку тест по русскому языку «местоимение. разряды местоимений» для 6 класса 1. укажите личное местоимение: 1) некто 2) вас 3) ни с кем 4) собой 2. укажите относительное местоимение: 1) кто-либо 2) некоторый 3) кто 4) нам 3. укажите вопросительное местоимение: 1) кем-нибудь 2) кем 3) себе 4) никакой 4. укажите определительное местоимение: 1) наш 2) который 3) некий 4) каждый 5. укажите возвратное местоимение: 1) свой 2) чей 3) сам 4) себя 6. найдите указательное местоимение: 1) твой 2) какой 3) тот 4) их 7. найдите притяжательное местоимение: 1) самый 2) моего 3) иной 4) ничей 8. укажите неопределённое местоимение: 1) весь 2) какой-нибудь 3) любой 4) этот 9. укажите вопросительное местоимение: 1) сколько 2) кое-что 3) она 4) нами 10. в каком варианте ответа выделенное слово является притяжательным местоимением? 1) увидел их 2) её нет дома 3) её тетрадь 4) их не спросили

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.