profile
Размещено 4 года назад по предмету Немецкий язык от Johannisbeeree

Перекладіть на німецьку мову,будь ласка !!!дуже потрібно даю 30 балів!!!!!!!!!!!!!!!
Поряд з мовою словесним в публічному виступі активно використовується інший, але також надзвичайно важливий код - "мова рухів" обличчя, рук, всього тіла.

Володіння "мовою рухів" - це багато в чому володіння увагою слухачів: рух - один з головних чинників уваги.

Добре відомо, що фізичний стан і дія викликає пов'язані з ним емоції (на цьому законі заснована теорія "фізичних дій" К. С. Станіславського). Це означає, що за допомогою жестово-мімічних засобів говорить може викликати у слухачів саме ті емоції, які породжують ці характерні руху, проявляються ними [1].[1]

Все це свідчить про те, наскільки важливо для виступаючого публічно володіти рухами свого обличчя і тіла, вміти використовувати їх як ефективних засобів впливу. Ясно, що повна нерухомість під час публічного виступу неможлива і невигідна. Надмірна рухливість теж не годиться: вона тільки відволікає увагу від сенсу.

Інтенсивність міміки і жестикуляції повинна відповідати темпераменту. Порушення цього правила призводить до враженню або зайвої скутості, або розбещеності.

Часто буває так, що у виступаючого публічно є жест або мімічне рух ("манерізм"), яке весь час повторюється, в більшості випадків несвідомо. Це стомлює слухача, як всяке одноманітність. Назвемо найпоширеніші "манерізми", щоб допомогти виявити у себе свої власні і позбутися від них: погойдування вперед - назад або з боку в бік; нервовий сміх або постійна усмішка; зморщування носа, лоба, насуплених та ін.

Поза, жести, вираз обличчя повинні мати власний зміст, значення, допомагати сприйняттю мови, а значить - варіювати, змінюватися.

Під час публічного виступу важливо використовувати рух кистю руки, так як "найменший затиск кистей рук в момент публічного виступу призводить до затиску мовотворчого органів" [2].[2]

Рух (тілесне) особливо доречно в тих місцях виступу, де воно відзначає перехід до нової думки або виділяє якесь твердження.

Виходячи на публіку, зовні виграє той, хто одягнений і причесаний скромно, але не сіро - бажана одна яскрава, помітна деталь - вона допоможе привернути увагу до виступаючого, але не відволікає від його промови.

Не тот ответ на вопрос, который вам нужен?
Найди верный ответ
Самые новые вопросы
tegysigalpa2012
Русский язык - 5 лет назад

Помогите решить тест по русскому языку тест по русскому языку «местоимение. разряды местоимений» для 6 класса 1. укажите личное местоимение: 1) некто 2) вас 3) ни с кем 4) собой 2. укажите относительное местоимение: 1) кто-либо 2) некоторый 3) кто 4) нам 3. укажите вопросительное местоимение: 1) кем-нибудь 2) кем 3) себе 4) никакой 4. укажите определительное местоимение: 1) наш 2) который 3) некий 4) каждый 5. укажите возвратное местоимение: 1) свой 2) чей 3) сам 4) себя 6. найдите указательное местоимение: 1) твой 2) какой 3) тот 4) их 7. найдите притяжательное местоимение: 1) самый 2) моего 3) иной 4) ничей 8. укажите неопределённое местоимение: 1) весь 2) какой-нибудь 3) любой 4) этот 9. укажите вопросительное местоимение: 1) сколько 2) кое-что 3) она 4) нами 10. в каком варианте ответа выделенное слово является притяжательным местоимением? 1) увидел их 2) её нет дома 3) её тетрадь 4) их не спросили

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.