profile
Размещено 11 месяцев назад по предмету Обществознание от daririi

Відповісти на запитання з правознавства

1.Іванов та Федоркіна подали до РАЦСу заяву про одруження. Алереєстрація шлюбу не відбулася так якФедоркіна А.П. дізналася про те, що її наречений був раніше одружений та має двох малолітніх дітей, на яких він зобов’язаний, згідно рішення суду, виплачувати аліменти.
Іванов подав позовну заяву до суду провідшкодування матеріальної та моральної шкоди, мотивуючи тим, що його сторона готувалася до весілля. До позовної заяви було надано підтверджуючі документи.
Як повинен вирішити справу суд?

2. Наречені Іванчук та Сироткіна в терміни визначені Сімейним кодексом України на реєстрацію шлюбу не з’явилися.
Після спливу 3,5 місяців після подачі заяви про реєстрацію шлюбу вони звернулися до того ж РАЦСу про реєстрацію шлюбу.
Як повинен вирішити справу РАЦС?

  1. Ответ на вопрос
    Ответ на вопрос дан TynoN11

    Ответ:

    1. У випадку, коли наречений (Іванов) мав раніше одруження і зобов'язаний виплачувати аліменти за двома малолітніми дітьми з попереднього шлюбу, інша сторона (Федоркіна) може вимагати відшкодування матеріальної та моральної шкоди через невідомість цих обставин перед одруженням. Суд повинен врахувати позовну заяву Іванова та надані ним документи, а також вирішити питання компенсації шкоди, якщо доведеться, з урахуванням обставин справи.

    2. РАЦС повинен врахувати, що наречені не з’явилися на реєстрацію шлюбу в терміни, визначені Сімейним кодексом України. Сплинуло більше 3,5 місяців, і згідно з законодавством їм потрібно подати нову заяву та пройти процедуру реєстрації з початку, якщо вони все ще бажають узаконити свій шлюб. РАЦС може надати їм відповідні поради та вказівки щодо подачі нової заяви та дальших дій.

    Объяснение:

    100% правильно

    Сделай лучшим ответом пожалуйста

    1. Ответ на вопрос
      Ответ на вопрос дан daririi
      дуже вам дякую!
  2. Ответ на вопрос
    Ответ на вопрос дан grigorijbotvinov

    Згідно зі Статтею 28 Сімейного кодексу України, заява про реєстрацію шлюбу подається жінкою та чоловіком до будь-якого органу державної реєстрації актів цивільного стану за їхнім вибором. Щодо позову Іванова, суд повинен вирішити справу на основі доказів, представлених сторонами, та відповідно до законодавства України.

    Якщо реєстрація шлюбу у визначений день не відбулася, заява про реєстрацію шлюбу втрачає чинність після спливу трьох місяців від дня її подання. Отже, якщо Іванчук та Сироткіна не з’явилися на реєстрацію шлюбу протягом трьох місяців після подачі заяви, їх заява втратила чинність. Якщо вони хочуть зареєструвати шлюб, їм потрібно подати нову заяву до РАЦСу.

    1. Ответ на вопрос
      Ответ на вопрос дан daririi
      дякую!!
Не тот ответ на вопрос, который вам нужен?
Найди верный ответ
Самые новые вопросы
tegysigalpa2012
Русский язык - 5 лет назад

Помогите решить тест по русскому языку тест по русскому языку «местоимение. разряды местоимений» для 6 класса 1. укажите личное местоимение: 1) некто 2) вас 3) ни с кем 4) собой 2. укажите относительное местоимение: 1) кто-либо 2) некоторый 3) кто 4) нам 3. укажите вопросительное местоимение: 1) кем-нибудь 2) кем 3) себе 4) никакой 4. укажите определительное местоимение: 1) наш 2) который 3) некий 4) каждый 5. укажите возвратное местоимение: 1) свой 2) чей 3) сам 4) себя 6. найдите указательное местоимение: 1) твой 2) какой 3) тот 4) их 7. найдите притяжательное местоимение: 1) самый 2) моего 3) иной 4) ничей 8. укажите неопределённое местоимение: 1) весь 2) какой-нибудь 3) любой 4) этот 9. укажите вопросительное местоимение: 1) сколько 2) кое-что 3) она 4) нами 10. в каком варианте ответа выделенное слово является притяжательным местоимением? 1) увидел их 2) её нет дома 3) её тетрадь 4) их не спросили

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.