profile
Размещено 1 год назад по предмету Обществознание от zxc9933

Розповідь про тварин червоної книги

  1. Ответ на вопрос
    Ответ на вопрос дан Divine02

    Ответ:

    Гігантський пандоліn: Це маленький ссавець, який мешкає в Центральній та Південно-Східній Азії. Його чисельність зменшується через втрату природного середовища та полювання.

    Кораловий рифовий губань: Ця риба мешкає у водах тропічних та субтропічних рифів. Зміна клімату, забруднення води та незаконне полювання призвели до зменшення її популяції.

    Слон африканський: Величний ссавець, що мешкає в Африці. Незаконне полювання через брак контролю над торгівлею слоновою кісткою та втрата місць мешкання призвели до зменшення чисельності цього виду.

    Объяснение:

    якщо потрібно про інших напиши в комент

  2. Ответ на вопрос
    Ответ на вопрос дан maashukaa
    Золотомушка червоночуба Золотомушка червоночуба – найменший серед усіх птахів, які поширені на території України. Максимальна його довжина сягає 9 сантиметрів при вазі 4-6,5 грама! Крім розмірів, впізнати цю пташку можна за її яскравим забарвленням: голова прикрашена жовтим або жовто-гарячим чубом, а на спині пір’я має ледь жовтуватий відтінок. Через зменшення площі лісів у Криму та Карпатах, золотомушки занесені до Червоної книги України.

    Пелікан рожевий Ці півтори метрові перелітні птахи із розмахом крил до трьох метрів мешкають у дельті Дунаю (їх також можна зустріти вздовж узбережжя Чорного та Азовського моря). Цікаво, що починаючи з Другої світової війни, ці пелікани з’явилися на території України лише у 2000-х роках. Незважаючи на свій довгий вік (рожеві пелікани можуть жити до 50-ти років), занесені до Червоної книги України.

    Горностай Важко собі уявити, що такий спритний і всеїдний хижак, як горностай, потребуватиме додаткової охорони, але це так. Основна причина – надто суворі зими та холодні весни. Горностай поширений майже на всій території України (крім Донецької та Запорізької областей), чудово бігає, плаває та лазить по деревах. Цікавий факт: протягом року ця тварина знищує набагато більше гризунів, ніж може їх з’їсти.

    Вечірниця велетенська Кажани зазвичай не викликають сильного захвату у людей, та про вечірницю велетенську справді варто знати. Свою назву вона отримала за незвично великі розміри (довжина тіла сягає 84-104 мм). Ця червонувато-коричнева тварина з відносно довгим хутром веде нічний спосіб життя, полюючи невеликими групами собі подібних. Цікаво, що єдиний її ворог на території нашої країни – сова-сипуха – також занесена до Червоної книги України.

    Тушканчик великий Тушканчик великий – тварина, побачивши яку, ви не зможете сплутати її ні з ким більше. Непропорційно довгі ноги і хвіст, короткий тулуб і великі вуха – основні ознаки впізнаваності тушканчика великого. На жаль, на території України залишилась дуже мала чисельність представників цього виду. Вони охороняються в заповідниках (Асканія-Нова, Чорноморський, Луганський, Карадазький та Український степовий) та Азово-Сиваському національному природному парку

    Кіт лісовий Кіт лісовий настільки схожий на світських котів, що дуже часто його сприймають за бродячого домашнього кота (а інколи вони навіть схрещуються між собою). Єдина відмінність між ними – незвично великі розміри. Так, довжина тіла цієї тварини може сягати до 90 сантиметрів. В Україні поширений в Карпатах, на Поділлі, а також у плавнях Дунаю і Дністра.
Не тот ответ на вопрос, который вам нужен?
Найди верный ответ
Самые новые вопросы
tegysigalpa2012
Русский язык - 6 лет назад

Помогите решить тест по русскому языку тест по русскому языку «местоимение. разряды местоимений» для 6 класса 1. укажите личное местоимение: 1) некто 2) вас 3) ни с кем 4) собой 2. укажите относительное местоимение: 1) кто-либо 2) некоторый 3) кто 4) нам 3. укажите вопросительное местоимение: 1) кем-нибудь 2) кем 3) себе 4) никакой 4. укажите определительное местоимение: 1) наш 2) который 3) некий 4) каждый 5. укажите возвратное местоимение: 1) свой 2) чей 3) сам 4) себя 6. найдите указательное местоимение: 1) твой 2) какой 3) тот 4) их 7. найдите притяжательное местоимение: 1) самый 2) моего 3) иной 4) ничей 8. укажите неопределённое местоимение: 1) весь 2) какой-нибудь 3) любой 4) этот 9. укажите вопросительное местоимение: 1) сколько 2) кое-что 3) она 4) нами 10. в каком варианте ответа выделенное слово является притяжательным местоимением? 1) увидел их 2) её нет дома 3) её тетрадь 4) их не спросили

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.