profile
Размещено 2 года назад по предмету Право от Daria1801

Міська ТВК прийняла рішення про відмову у реєстрації списку депутатів до міської ради через те, що у єдиному виборчому списку кандидатів, висунутих обласною організацією політичної партії «Пурпурових», у першій п’ятірці кандидатів (місцях з першого по п’яте) присутні 4 особи чоловічої та 1 - жіночої статі. Своє рішення ТВК додатково мотивувала тим, що в деяких кандидатів у автобіографії відсутні відомості про посаду (заняття) за місцем роботи. Обласна організація політичної партії «Пурпурових» звернулася до суду, який в кінцевому підсумку скасував це рішення та зобов’язав ТВК зареєструвати кандидатів. Рішення суду було мотивоване тим, що у цьому випадку мала місце помилка. При цьому суд посилався на рішення ЄСПЛ у справі «Жоффр де ля Прадель проти Франції», де зазначено, що не повинно бути занадто формального ставлення до передбачених законом вимог.
Розкрийте зміст юридичної позиції ЄСПЛ із запобігання практиці надмірного формалізму та чи вдало її застосував суд. Охарактеризуйте межі судової дискреції, екстраполюйте їх на прийняте судом рішення. Див. рішення Європейського суду з прав людини від 19 липня 2007 року у справі «Краснов та Скуратов проти Російської Федерації».



Як відомо, до органів публічної влади відносяться різноманітні державні установи та органи місцевого самоврядування. Парламент, Уряд, центральні та місцеві органи державної виконавчої влади, суди, прокуратура, місцеві ради та інші органи виступають в державі в якості виборних органів народовладдя. Вони мають конституційно-правовий статус і відповідні законодавчі акти наділяють їх та посадових осіб цих органів відповідною компетенцією і значними повноваженнями.
Українське законодавство, окрім норм імперативних, містить в собі досить велику кількість дискреційних правових норм. Саме ці норми виступають в якості об’єкта критики і навіть звинувачені в порушенні Конституції України та законів України відповідними суб’єктами суспільних відносин.
Дайте відповідь на запитання:
1. Що являють собою дискреційні норми і чому вони не зустрічаються серед норм-обов’язків.
2. Наведіть приклад дискреційних норм в діяльності Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України або інших органів публічної влади, на Ваш розсуд.
3. В якому співвідношенні знаходяться дискреційні повноваження і принцип юридичної визначеності та яким вимогам повинен відповідати цей принцип.
4. Чи впливає на наявність дискреційних норм органів публічної влади та їх види політичний (державний) режим.

  1. Ответ на вопрос
    Ответ на вопрос дан erkinovafariza96

    Ответ:

    gg d e, ty an ejmqhsnsyghsmscnnw

Не тот ответ на вопрос, который вам нужен?
Найди верный ответ
Самые новые вопросы
tegysigalpa2012
Русский язык - 5 лет назад

Помогите решить тест по русскому языку тест по русскому языку «местоимение. разряды местоимений» для 6 класса 1. укажите личное местоимение: 1) некто 2) вас 3) ни с кем 4) собой 2. укажите относительное местоимение: 1) кто-либо 2) некоторый 3) кто 4) нам 3. укажите вопросительное местоимение: 1) кем-нибудь 2) кем 3) себе 4) никакой 4. укажите определительное местоимение: 1) наш 2) который 3) некий 4) каждый 5. укажите возвратное местоимение: 1) свой 2) чей 3) сам 4) себя 6. найдите указательное местоимение: 1) твой 2) какой 3) тот 4) их 7. найдите притяжательное местоимение: 1) самый 2) моего 3) иной 4) ничей 8. укажите неопределённое местоимение: 1) весь 2) какой-нибудь 3) любой 4) этот 9. укажите вопросительное местоимение: 1) сколько 2) кое-что 3) она 4) нами 10. в каком варианте ответа выделенное слово является притяжательным местоимением? 1) увидел их 2) её нет дома 3) её тетрадь 4) их не спросили

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.