profile
Размещено 5 месяцев назад по предмету Право от Dashage

Громадянин С., збираючи лікарські трави в лісопосадці Криворізького району, знайшов в кущах біля річки автомобіль Toyota з розбитими фарами. Присівши, щоб подивитись на стан автомобіля, громадянин С. побачив, що у землі щось знаходиться. Коли він витягнув з-під автомобіля „річ”, то побачив горщик з мідними та срібними монетами 1 тисячоліття до нашої ери. Громадянин С. повідомив про автомобіль та монети районний відділ міліції та дочекавшись працівників міліції передав їм все, що знайшов. Пізніше було встановлено, що монети є пам’яткою історії та культури.

1. Яким нормативно-правовим актом регулюється право власності на знахідку та скарб?
2. Яка подальша доля знайденого автомобіля згідно законодавства України? 3. Хто набуває права власності на скарб? Чи має право громадянин С. на винагороду на цей скарб, і якщо так, то в якому розмірі?​

  1. Ответ на вопрос
    Ответ на вопрос дан gykikraker
    ### 1. Нормативно-правовий акт, який регулює право власності на знахідку та скарб

    Право власності на знахідку та скарб в Україні регулюється **Цивільним кодексом України (ЦКУ)**, а саме статтями 337-343 щодо знахідок та статтею 343 щодо скарбів.

    ### 2. Подальша доля знайденого автомобіля згідно законодавства України

    Згідно з Цивільним кодексом України, якщо власник знайденого автомобіля не буде встановлений протягом шести місяців, громадянин С. має право отримати цей автомобіль у власність або залишити його на зберігання. Якщо автомобіль зберігається у відповідних органах, він може бути проданий, а виручені кошти розподіляються за певними правилами.

    ### 3. Право власності на скарб та винагорода громадянину С.

    Згідно з статтею 343 ЦКУ:

    1. **Право власності на скарб**: Скарб, що є пам'яткою історії та культури, передається у власність держави.
    2. **Винагорода**: Особа, яка виявила скарб, має право на винагороду у розмірі до 20% від вартості скарбу. Розмір винагороди визначається відповідно до закону, залежно від обставин виявлення скарбу та важливості цього скарбу для історичної та культурної спадщини.

    **Відповіді на запитання:**

    1. **Нормативно-правовий акт**: Цивільний кодекс України (статті 337-343).
    2. **Подальша доля знайденого автомобіля**: Якщо власник не встановлений протягом шести місяців, автомобіль може перейти у власність громадянина С. або бути проданий.
    3. **Право власності на скарб**: Скарб передається державі. Громадянин С. має право на винагороду у розмірі до 20% від вартості скарбу.

    Можно лучший ответ?
Не тот ответ на вопрос, который вам нужен?
Найди верный ответ
Самые новые вопросы
tegysigalpa2012
Русский язык - 5 лет назад

Помогите решить тест по русскому языку тест по русскому языку «местоимение. разряды местоимений» для 6 класса 1. укажите личное местоимение: 1) некто 2) вас 3) ни с кем 4) собой 2. укажите относительное местоимение: 1) кто-либо 2) некоторый 3) кто 4) нам 3. укажите вопросительное местоимение: 1) кем-нибудь 2) кем 3) себе 4) никакой 4. укажите определительное местоимение: 1) наш 2) который 3) некий 4) каждый 5. укажите возвратное местоимение: 1) свой 2) чей 3) сам 4) себя 6. найдите указательное местоимение: 1) твой 2) какой 3) тот 4) их 7. найдите притяжательное местоимение: 1) самый 2) моего 3) иной 4) ничей 8. укажите неопределённое местоимение: 1) весь 2) какой-нибудь 3) любой 4) этот 9. укажите вопросительное местоимение: 1) сколько 2) кое-что 3) она 4) нами 10. в каком варианте ответа выделенное слово является притяжательным местоимением? 1) увидел их 2) её нет дома 3) её тетрадь 4) их не спросили

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.