Размещено 6 месяцев назад по предмету
Право
от mashasasha0616
ЗА ВСІ ІНШІ ВІДПОВІДІ ОКРІМ ПОТРІБНОЇ ВІДПРАВЛЮ ЖАЛОБУ!!!!!!!!!!! ДЯКУЮ ЗА РОЗУМІННЯ!
16-річна Наталка, учениця 10-го класу, на святковому вечері познайомилася з 19-річним студентом другого курсу місцевого університету Петром. Вони почали зустрічатися, а невдовзі вирішили одружитися. У РАЦС їм пояснили, що заяву у них можуть прийняти лише за наявності відповідного рішення суду. Наталка подала заяву до суду з проханням надати право укласти шлюб, аргументуючи це своїм великим коханням до Петра. Батьки Наталки по-різному поставилися до заяви: батько був проти, а мати не заперечувала. Інших доказів до суду не було подано. Але суд вирішив дати дозвіл на реєстрацію шлюбу Наталки. Наталка та Петро подали заяву до місцевого РАЦС, і їм призначили дату реєстрації через один місяць. Пройшов тиждень, і Наталка з Петром посварилися. А невдовзі Наталка зустрілася з давнім знайомим, 19-річним Василем. Між ними спалахнули почуття, і вони вирішили побратися. Звернувшись до РАЦС із заявою на реєстрацію шлюбу з Василем, Наталка додала до неї рішення суду з дозволом на реєстрацію шлюбу.
При цьому вона заявила, що відкликала свою попередню заяву про реєстрацію шлюбу з Петром. Але в РАЦС їм відмовили в реєстрації шлюбу. Тоді Наталка звернулася зі скаргою на рішення РАЦС до місцевого суду.
Проаналізуйте ситуацію. Наскільки правомірне рішення РАЦС про відмову в реєстрації шлюбу Наталки та Василя? Визначте підвідомчість цієї справи. Обґрунтуйте відповідь, спираючись на норми сімейного законодавства.