profile
Размещено 5 лет назад по предмету Психология от laudbandgame

1. Для чого потрібно знати типи характеру?
2. У чому полягають особливості характеру як психічного феномена?
3. У чому проявляється взаємозв'язок характеру і темпераменту?
4. Що таке самовиховання і яка роль самостійної праці у формуванні
характеру?

  1. Ответ на вопрос
    Ответ на вопрос дан dmitrenkbogdan

    Ответ:знаючи свій тип, а отже, себе природного, ми ефективно спрямовуємо внутрішню енергію, щоб, не виснажуючись, досягати кращих результатів, стаємо впевненими у відстоюванні своєї індивідуальності: своїх потреб, інтересів, цінностей, прагнень. Стаємо самостійними.

    Объяснение:

  2. Ответ на вопрос
    Ответ на вопрос дан anya1587

    Ответ:3.Взаємозв'язок темпераменту і характеру протягом багатьох років вивчалися різними вченими. У результаті з'явилося 4 основних думки щодо співвідношення цих двох понять:

    Темперамент ототожнюється з характером.

    Темперамент протиставляється характером.

    Темперамент визнаний елементом характеру.

    Темперамент вважається основною природою характеру.

    Якщо розглядати наукове тлумачення понять, то відмітні ознаки темпераменту від характеру стають більш помітні:

    Темперамент – це сукупність властивостей психіки, які впливають на поведінку людини і його діяльність. Пам'ять, швидкість мислення, ступінь зосередженості і ритм діяльності – за все це відповідає нервова система людини, яку прийнято вважати основоположним чинником формування одного з видів темпераменту. Всього їх 4:

    холеричний – для людей цього типу характерна рухливість нервової системи. Такі люди часто неврівноважені. Вони миттєво виходять із себе і також швидко стають спокійними;

    сангвінічний – володарі цього типу темпераменту відкриті і товариські, але їх ставлення до світу поверхово. Вони швидко прив'язуються і також швидко стають байдужими до всього, що їх оточує;

    флегматичний – людям з цим типом темпераменту присвоєно звання найбільш спокійних і незворушних. Вони старанні в справах, неспішні і незворушні;

    меланхолійний – до цього типу належать ранимі і часто замкнутособистості. Вони постійно схильні до страхів і нерішучості.

    Характер – на відміну від темпераменту він є сукупністю якостей, які проявляються по відношенню до об'єктів і предметів навколишнього світу. Характер теж обумовлений роботою психіки, але на відміну від темпераменту, який дано людині від природи, він формується і видозмінюється протягом життя. На характер людини впливають такі фактори як соціум, виховання, професія і т.п.

    Дати будь-яку точну класифікацію характером намагалися багато психологів. Проте зв'язок темпераменту і характеру не дозволила зробити характеристику чистою, і тепер такі типи характеру як вольовий, розумовий і емоційний безперервно пов'язані не тільки з впливом соціуму, а й з вродженими природними особливостями особистості.

    Объяснение:

Не тот ответ на вопрос, который вам нужен?
Найди верный ответ
Самые новые вопросы
tegysigalpa2012
Русский язык - 5 лет назад

Помогите решить тест по русскому языку тест по русскому языку «местоимение. разряды местоимений» для 6 класса 1. укажите личное местоимение: 1) некто 2) вас 3) ни с кем 4) собой 2. укажите относительное местоимение: 1) кто-либо 2) некоторый 3) кто 4) нам 3. укажите вопросительное местоимение: 1) кем-нибудь 2) кем 3) себе 4) никакой 4. укажите определительное местоимение: 1) наш 2) который 3) некий 4) каждый 5. укажите возвратное местоимение: 1) свой 2) чей 3) сам 4) себя 6. найдите указательное местоимение: 1) твой 2) какой 3) тот 4) их 7. найдите притяжательное местоимение: 1) самый 2) моего 3) иной 4) ничей 8. укажите неопределённое местоимение: 1) весь 2) какой-нибудь 3) любой 4) этот 9. укажите вопросительное местоимение: 1) сколько 2) кое-что 3) она 4) нами 10. в каком варианте ответа выделенное слово является притяжательным местоимением? 1) увидел их 2) её нет дома 3) её тетрадь 4) их не спросили

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.