profile
Размещено 7 месяцев назад по предмету Психология от gok8887o

Адміністративна відповідальність за вчинення булінгу

  1. Ответ на вопрос
    Ответ на вопрос дан Amogys12233322

    Объяснение:

    В Україні адміністративна відповідальність за вчинення булінгу встановлена Законом України від 18 грудня 2018 року.

    Булінг (цькування) визначається як умисне насильницьке діяння щодо учасників освітнього процесу.

    • Булінг може проявлятися у психологічному, фізичному, економічному, с#ксу#льн#му насильстві.

    Булінг може вчинятися не лише у формі вербальної комунікації, а й із застосуванням засобів електронних комунікацій.

    Відповідальність за булінг згідно зі статтею 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлюється:

    Булінг, вчинений однією особою

    • тягне за собою накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 – 1700 гривень) або
    • громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.

    Булінг, вчинений групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення

    • тягне за собою накладення штрафу від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700-3400 грн.) або
    • громадські роботи на строк від 40 до 60 годин.

    Відповідальність за діяння, передбачене цією статтею, вчинене малолітніми або неповнолітніми особами віком від 14 до 16 років, несуть батьки, або особи, які їх замінюють.

    P.S думаю, це все що ви хотіли дізнатися :D

    1. Ответ на вопрос
      Ответ на вопрос дан gok8887o
      ДЯКУЮ!!!
  2. Ответ на вопрос
    Ответ на вопрос дан Idkre

    Ответ:

    Відповідальність дитини до 14 років

    Згідно з Цивільним кодексом , дитина у віці до 14 років має часткову цивільну дієздатність та не несе відповідальності за заподіяну нею шкоду. Тобто за будь-який вчинок дитини, пов’язаний із заподіянням шкоди, відповідатимуть її батьки. Окрім відшкодування вказаної вище шкоди, батьки такої дитини можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності (накладення штрафу) за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушень , тобто за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дитини. Також батьками або адміністрацією школи може бути направлена заява до Управління ювенальної превенції Національної поліції (раніше Кримінальна поліція у справах неповнолітніх) для того, щоб поставити на облік дитину, яка вчинила насильство.

    Відповідальність підлітка від 14 до 16 років

    Чинний Кримінальний Кодекс України вказує вичерпний перелік статей, за які особа у віці від 14 років несе кримінальну відповідальність, наприклад, ст.121 “Умисне тяжке тілесне ушкодження”, ст.122 “Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження”. Тобто, дитина у віці від 14 років до 16 років може бути притягнутою до кримінальної відповідальності, якщо заподіє однокласнику чи будь-якій іншій особі ушкодження, що можуть кваліфікуватися як середньої тяжкості або тяжкі.

    Відповідальність підлітка від 16 до 18 років

    Учні старшої школи, яким виповнилось 16 років, мають повну деліктоздатність, тобто самі несуть відповідальність за вчинені ними правопорушення та злочини, про що зазначено і в статті 22 Кримінального  кодексу України, і в статті 1734  Кодексу України про адміністративні правопорушення.

    ║⊂Відтепер вчинення булінгу неповнолітньої чи малолітньої особи буде каратися штрафом від 850 до 1700 грн або громадськими роботами від 20 до 40 годин.

    Знущання, вчинені повторно упродовж року після або групою осіб каратимуться штрафом у розмірі від 1700 до 3400 грн або громадськими роботами на строк від 40 до 60 годин.

    У разі цькування неповнолітніми від 14 до 16 років, відповідатимуть його батьки або особи, що їх заміняють.

    До них застосовуватимуть покарання у вигляді штрафу від 850 до 1700 грн або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.

    Окремо передбачена відповідальність за приховування фактів булінгу. Якщо керівник закладу освіти не повідомить поліцію про відомі йому випадки цькування серед учнів, його оштрафують на суму від 850 до 1700 грн або призначать виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням до 20 % заробітку.⊃║

Не тот ответ на вопрос, который вам нужен?
Найди верный ответ
Самые новые вопросы
tegysigalpa2012
Русский язык - 5 лет назад

Помогите решить тест по русскому языку тест по русскому языку «местоимение. разряды местоимений» для 6 класса 1. укажите личное местоимение: 1) некто 2) вас 3) ни с кем 4) собой 2. укажите относительное местоимение: 1) кто-либо 2) некоторый 3) кто 4) нам 3. укажите вопросительное местоимение: 1) кем-нибудь 2) кем 3) себе 4) никакой 4. укажите определительное местоимение: 1) наш 2) который 3) некий 4) каждый 5. укажите возвратное местоимение: 1) свой 2) чей 3) сам 4) себя 6. найдите указательное местоимение: 1) твой 2) какой 3) тот 4) их 7. найдите притяжательное местоимение: 1) самый 2) моего 3) иной 4) ничей 8. укажите неопределённое местоимение: 1) весь 2) какой-нибудь 3) любой 4) этот 9. укажите вопросительное местоимение: 1) сколько 2) кое-что 3) она 4) нами 10. в каком варианте ответа выделенное слово является притяжательным местоимением? 1) увидел их 2) её нет дома 3) её тетрадь 4) их не спросили

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.