profile
Опубликовано 8 месяцев назад по предмету Українська література от alexwadgame321

Написати письмовий твір по твору ,,Тореадори з васюківки,,
По плану:
1. Дитинство – чарівна пора для пригод та мрій.

2. Великі фантазери – Ява Рень і Павлуша Завгородній.

3. Друзі Митько та Сергій – справжні дослідники, слідопити та шукачі
пригод.

4. Твір Лесі Ворониної – повість про виховання гідності та мужності.

5. Пригоди та мрії у моєму житті.

 1. Ответ
  Ответ дан tanashevchuk05

  Ответ:

  Дитинство — щаслива й весела пора. Навіть маленькі пригоди в дитинстві здаються великими й значними. Читав книгу "Тореадори з Васюківки" і по-доброму заздрив двом друзям — Павлуші Завгородньому та Іванові Реню. їм ніколи скаржитися на нудне життя у селі. У них не виникає питання, куди себе діти під час канікул. Хлопчики постійно щось вигадують. Вони не сидять на місці. їхній мозок весь час напружено працює над тим, яку б "штуку утнути". І ті "штуки" у них добре виходять. Взяти хоча б намір друзів провести у Васюківці метро зі справжніми станціями "Клуня", "Крива груша" тощо. І це не лише мрії. Енергійні винахідники взялися копати тунель, який проліг саме під свинарником. Однак підземних робіт не витримала п'ятипудова плямиста свиня Манюня. Вона з тріском провалилася у вириту яму. Та й ця катастрофа не змусила друзів забути про вигадки.

  Павлуша і Ява (Ваня) вирішили стати тореадорами. Кандидатуру колгоспного бугая відкинули відразу. Бугая боявся навіть колгоспний зоотехнік. Цап Жора виглядав для кориди несерйозно (за його меканням і аплодисментів не почуєш). Друзі зупинилися на корові зі смішним іменем — Контрибуція. Тореадори довго по черзі махали перед носом корови червоним килимком — дарма. Не реагувала тварина і на те, що її штовхали чи тягали за вуха. Вона не ставала до бою. Ява розізлився і боляче вдарив ногою корову по губі. Тоді й розпочалася справжня корида. Контрибуція миттєво відреагувала, і Ява високо злетів над землею. А за мить обидва тореадори щодуху тікали від корови. Не зчулися вони, як опинилися у болоті. Ще й довелося чекати, поки розлючена корова заспокоїться.Та не лише вигадками та клопотом для дорослих обмежувалося дозвілля двох непосидючих друзів. Вони були сміливими і добрими хлопчиками. Почувши, як у колодязі скиглить цуценя, друзі кинулися рятувати тварину.

  Неможливо описати всіх пригод Яви та Павлуші, а також їх однокласників, але від прочитаного лишилися світлі і незабутні враження. Вся книга наповнена тонким гумором, добром, дитячими фантазіями. Схоже, що у самого автора було веселе і незабутнє дитинство. Адже тільки та людина, яка зберегла у пам'яті миттєвості дитинства, могла написати книгу "Тореадори з Васюківки"

  Якщо я тобі хоча б чимось допомогла, допоможи й мені з останнім питанням будь-ласка.

Не тот ответ, который вам нужен?
Найди нужный
Самые новые вопросы
tegysigalpa2012
Русский язык - 1 год назад

Помогите решить тест по русскому языку тест по русскому языку «местоимение. разряды местоимений» для 6 класса 1. укажите личное местоимение: 1) некто 2) вас 3) ни с кем 4) собой 2. укажите относительное местоимение: 1) кто-либо 2) некоторый 3) кто 4) нам 3. укажите вопросительное местоимение: 1) кем-нибудь 2) кем 3) себе 4) никакой 4. укажите определительное местоимение: 1) наш 2) который 3) некий 4) каждый 5. укажите возвратное местоимение: 1) свой 2) чей 3) сам 4) себя 6. найдите указательное местоимение: 1) твой 2) какой 3) тот 4) их 7. найдите притяжательное местоимение: 1) самый 2) моего 3) иной 4) ничей 8. укажите неопределённое местоимение: 1) весь 2) какой-нибудь 3) любой 4) этот 9. укажите вопросительное местоимение: 1) сколько 2) кое-что 3) она 4) нами 10. в каком варианте ответа выделенное слово является притяжательным местоимением? 1) увидел их 2) её нет дома 3) её тетрадь 4) их не спросили