profile
Опубликовано 2 года назад по предмету Українська література от lera58052

допоможіть написати початок власної історії про івана силу і його дружину

 1. Ответ
  Ответ дан albinadelezha

  Відповідь:

  Після циркових гастролей Іван Сила повернувся до свого рідного села. Там він одружився з Мілкою. Вони зробили дуже розкішне весілля, на яке прийшло майже все село. Звісно, першими свідками на весіллі були Бобі та Міха Голий.

        Але залишитися надовго в селі Івану Силі не вдалося. Слава про нього розлетілася по всьому світові. Люди чекали нових перемог. Тому вони з Мілкою вирушили в подорож. Іван дивував світ своєю дивовижною силою. Він дуже часто брав участь у різних боях і не програв жодного з них! Поруч із ним завжди була його дружина Мілка, яка підтримувала його.

         Повернувшись до міста, Іван Сила несподівано отримав звістку  від Мадам  Бухенбах. Вони з чоловіком відкрили новий спортивний клуб для молодих спортсменів. Незабаром вони з нею зустрілися. Іван Сила розповідав про те, як вони подорожували. Мадам Бухенбах була в захваті від його розповіді. Вона запитала, чи збирається Іван залишатися у місті. Сила відповів, що хоче залишитися, проте іноді буде подорожувати. Потім Мадам Бухенбах запропонувала  Іванові працювати тренером в її клубі. Іван з радістю погодився, тому що хотів передати свої уміння молодим боксерам. Іван Сила навчав своїх учнів і дуже часто розповідав їм про свої легендарні перемоги.

            У майбутньому в цьому клубі навчалися й діти Івана Сили. Деякі спортсмени, яких навчав Іван, здобули багато перемог і прославили свою країну.

  Пояснення:

Не тот ответ, который вам нужен?
Найди нужный
Самые новые вопросы
tegysigalpa2012
Русский язык - 3 года назад

Помогите решить тест по русскому языку тест по русскому языку «местоимение. разряды местоимений» для 6 класса 1. укажите личное местоимение: 1) некто 2) вас 3) ни с кем 4) собой 2. укажите относительное местоимение: 1) кто-либо 2) некоторый 3) кто 4) нам 3. укажите вопросительное местоимение: 1) кем-нибудь 2) кем 3) себе 4) никакой 4. укажите определительное местоимение: 1) наш 2) который 3) некий 4) каждый 5. укажите возвратное местоимение: 1) свой 2) чей 3) сам 4) себя 6. найдите указательное местоимение: 1) твой 2) какой 3) тот 4) их 7. найдите притяжательное местоимение: 1) самый 2) моего 3) иной 4) ничей 8. укажите неопределённое местоимение: 1) весь 2) какой-нибудь 3) любой 4) этот 9. укажите вопросительное местоимение: 1) сколько 2) кое-что 3) она 4) нами 10. в каком варианте ответа выделенное слово является притяжательным местоимением? 1) увидел их 2) её нет дома 3) её тетрадь 4) их не спросили

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.