Размещено 4 года назад по предмету
Українська мова
от vladw200t
(1) Народні звичаї це ті не/писані закони якими к…руються в наймен…ших що/денних і найбільших все/національних справах це ті найміцніші ел…менти що об…єднують окремих людей в один народ в одну націю бо звичаї поряд з/мовою виробилися протягом (у/в)сього довгого жит..я і/й розвитку кожного народу. (2) Коли ми почнемо пр…глядатися то побачимо що звичаї нашого народу на/ диво між собою близ…кі.
(3) Спіл…ність мови та звичаїв завжди була тими вузлами які зв..язували наш народ коли він був поділений державними кордонами. (4) (В/у)сі звичаї і/й народні обряди що на/ перший погляд не мають ніякого значен…я в житті людини віють на серце кожного з/ нас чаром рідної ст(и/е)хії і/й є для душі тим бал…замом який сповнює її могут…ньою силою.
(5) (С/з)покон/віків це ті не/писані ніким але реальні закони якими рік/ у/рік керуються люди і в щоден…их і/й в загально/державних справах. (6) Вони як і мова є найміцнішими ел..ментами які об..єднують народ у/в єдине ціле.
(7)Усна народно/поетична творчість також може слугувати класичним прикладом єдності між (у/в)сіма (У/у)країнськими землями. (8) (У/в)плетені в народні звичаї пісні старанно передавалися з уст у вуста коли/не/коли змінюючись удосконалюючись.(9) Мабу(т/д)ь не /можна віднайти жодного звичаю нашого народу який відбувається без мелодійних сповнених почуттів пісень.
Завдання до тексту:
1. Запишіть номери речень, які містять однорідні члени.
2. Запишіть номери речень, які містять односкладні речення.
3. Підкресліть граматичні основи в кожному реченні.
4. Надпишіть над підрядними частинами їх види (чітко, щоб учитель міг прочитати).