profile
[/banner_gorizont_adaptive]
Размещено 4 года назад по предмету Українська мова от yustunabidna

Написати твір мініатюру на тему Як доброта може змінити світ.!!!!!!? СРОЧНО, СРОЧНО, СРОЧНО
Даю багато балів!!!¡!!!!!

 1. Ответ на вопрос
  Ответ на вопрос дан karidzi123452006

  Як доброта може змінити світ?

    Чи замислювались ви над тим, як впливає доброта на людей ті їх оточення?

     Почнемо з того, що існує дві сторони. Це добро та зло. З книжок та фільмів мі знаємо, що добро завжди перемагає зло. Кожен сам вибирає, як йому чинити та яким бути. На світі багато злих людей, а добрих зовсім мало. Я не знаю, чому так.

     Але можна подивитися з іншого боку. Якби не існувало зла, ми б не злали, що існує добро, і навпаки, якби не існувало добра, ми б не знали, що є зло. Можна зробити висновок, що ці речі не можуть існувати один без одного.

      Як саме впливає добро на світ? Добрі люди роблять цей світ яскравим та барвистим, вони чинять добро, тим самим допомагаючи іншим, і роблячи їх добрішими,  роблять так, щоб було менше проблем і турдот, переживать та нещастя. Якби добра не було, ми б жили в нецікавому, сумному, повному ненависті світі. Я не думаю, що так було б краще. Можна подивитися і з іншої сторони, якби не було зла, цей світ був би зовсім нецікавий. Ви можете уявити світ без проблем? Отож.

      Добро не може існувати без зла, а зло ен може існувати без добра. Добро робить цей світ трішки краще.

  Примечания:

  Ой, не знаю, как вышло, писала на скорую руку.

Не тот ответ на вопрос, который вам нужен?
Найди верный ответ
Самые новые вопросы
tegysigalpa2012
Русский язык - 4 года назад

Помогите решить тест по русскому языку тест по русскому языку «местоимение. разряды местоимений» для 6 класса 1. укажите личное местоимение: 1) некто 2) вас 3) ни с кем 4) собой 2. укажите относительное местоимение: 1) кто-либо 2) некоторый 3) кто 4) нам 3. укажите вопросительное местоимение: 1) кем-нибудь 2) кем 3) себе 4) никакой 4. укажите определительное местоимение: 1) наш 2) который 3) некий 4) каждый 5. укажите возвратное местоимение: 1) свой 2) чей 3) сам 4) себя 6. найдите указательное местоимение: 1) твой 2) какой 3) тот 4) их 7. найдите притяжательное местоимение: 1) самый 2) моего 3) иной 4) ничей 8. укажите неопределённое местоимение: 1) весь 2) какой-нибудь 3) любой 4) этот 9. укажите вопросительное местоимение: 1) сколько 2) кое-что 3) она 4) нами 10. в каком варианте ответа выделенное слово является притяжательным местоимением? 1) увидел их 2) её нет дома 3) её тетрадь 4) их не спросили

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.