Ответ:
Роман «Євгеній Онєгін», написаний А. С. Пушкіним в 1823 - 1831 рр., Став воістину першим справді реалістичним твором. У ньому автор достовірно зобразив сучасну йому дійсність, відтворив в образі Євгенія Онєгіна типовий образ молодої людини 20-х років XIX століття.
Це представник волелюбно налаштованої молоді, але в той же час Скуг чающей, розчарованою і незадоволеною. Онєгін живе за принципами навколишнього суспільства, але в той же час він далекий від нього за своїми інтересами і по моральному вигляду, він виявляється «зайвою людиною». Євгеній Онєгін відкриває собою цілу «галерею зайвих людей» в російській літературі.
Спробуємо пояснити ті причини, за якими Онєгін виявився поза навколишнього його життя. Він отримав типову для свого часу освіту, його виховували французи:
Спершу Madame за ним ходила.
Потім Monsieur її змінив ...
Отримане Онєгіним домашню освіту було дуже поверхневим. Він навчався «потроху чого-небудь і як-небудь». В результаті
Він по-французьки абсолютно
Міг висловлюватися і писав;
Легко мазурку танцював
І кпаняпся невимушено ...
Цього виявилося цілком достатньо, щоб «світло вирішив, що він розумний і дуже милий». За своїм суспільним становищем Онєгін належав до вищого світу і вів типовий для цього кола спосіб життя: відвідував театри, бали, раути. Автор докладно описує розпорядок для «молодого гульвіси», але тут виявляється, що цей спосіб життя Онєгіна давно набрид, «йому набрид світла шум», він «до життя зовсім охолов». Автор намагається знайти причини «російської хандри» Онєгіна.
Євгеній Онєгін живе в світському суспільстві, слід його законам, але в той же час він чужий йому. Причина цього полягає не в суспільстві, а в ньому самому. Онєгін живе без мети в житті, йому ні до чого прагнути, він нудиться в бездіяльності. Втомившись від яскравої марноти світу, «Онєгін будинку замкнувся», він намагається долучитися до якої-небудь діяльності:
Хотів писати - але праця наполеглива
Йому був тошен; нічого
Не вийшло з пера його ...
Онєгін починає читати, але скоро полку з книгами він «засмикнув траурної тафти». Онєгін не знаходить собі місця в житті. Він залишає Петербург і їде в село в надії знайти себе, а й тут лише два дні йому здавалися нові відокремлені прпя ». І незабаром він «побачив ясно, що і в селі нудьга та ж". І тут він виявляється «зайвою людиною». Онєгін чужий і провінційному суспільству, перш за все, за своїм соціальним становищем і вихованню.
Тут Євгену доводиться пройти два серйозних випробування: дружбою і любов'ю, але він не витримує їх. Онєгін вбиває на дуелі свого друга Ленського, а в його відносинах з Тетяною проявляється така риса його характеру, як егоїзм. Онєгін міг би не допустити смерті одного, в його волі було запобігти дуель, але він цього не зробив, злякавшись «громадської думки». Як точно помітив В. Г. Бєлінський, Онєгін - це «страждає егоїст», «егоїст мимоволі». Це означає, що Євген був людиною з хорошими задатками, але його зіпсували світське виховання і -Суспіл середовище, до якого він належав.
У відносинах з Тетяною також проявилася ця негативна риса його характеру. Прочитавши лист юної дівчини, в якому вона зізнається йому в любові, Онєгін відповідає холодністю і читає їй відповідь. Цьому може бути два пояснення: з одного боку, Онєгін не хотів втратити свою свободу, одружившись на Тетяні, ас інший - він бачив в ній провінційну дівчину, нерівну йому за соціальним станом. Останнє підтверджується також тим, що, зустрівши Тетяну вдруге вже світською дамою, що стала «законодавицею мод», Онєгін палко в / УЮбляет-ся в недоступну княгиню, але тепер уже йому доводиться вислуховувати відмову. Онєгін знову переживає розчарування, він знову опиняється «непотрібним, зайвим людиною».
Образ Євгенія Онєгіна дуже суперечливий. Негативні риси його характеру - індивідуалізм, егоїзм, холодність, практична бездіяльність - поєднуються в ньому з позитивними, такими, як «душі пряме благородство». У ньому ми бачимо і ознаки прогресивності і освіченості. Образ Євгенія Онєгіна типовий для описуваної в романі епохи, але в той же час він виділяється з-поміж, до якої належить. Перш за все його відрізняє «різкий, охолоджений розум», схильність до «уїдливому спору» і «жарті з жовчю навпіл». Він далекий від світського і провінційного дворянства, яке він перевершує своїм розумом, але його не можна віднести і до прогресивної молоді, так як у нього немає ідеалу в житті, до якого можна було б прагнути.
Таким чином, Євгеній Онєгін стає «зайвою людиною». Належачи до світла, він зневажає його. Онєгін не знаходить свого справжнього призначення і місця в житті, він тяготиться своєю самотністю. Говорячи словами Герцена, «Онєгін ... зайва людина в тому середовищі, де він знаходиться, не володіючи потрібною силою характеру, щоб вирватися з неї».
Сколько здесь прямоугольников
Какое управление было в древнейшем риме? как звали первого и последнего из царей рима?
Уроки французского ответе на вопрос : расскажите о герое по следующему примерному плану: 1.почему мальчик оказался в райцентре ? 2.как он чувствовал себя на новом месте? 3.почему он не убежал в деревню? 4.какие отношения сложились у него с товарищами? 5.почему он ввязался в игру за деньги? 6.как характеризуют его отношения с учительницей ? ответе на эти вопросы пожалуйста ! сочините сочинение пожалуйста
Помогите решить тест по русскому языку тест по русскому языку «местоимение. разряды местоимений» для 6 класса 1. укажите личное местоимение: 1) некто 2) вас 3) ни с кем 4) собой 2. укажите относительное местоимение: 1) кто-либо 2) некоторый 3) кто 4) нам 3. укажите вопросительное местоимение: 1) кем-нибудь 2) кем 3) себе 4) никакой 4. укажите определительное местоимение: 1) наш 2) который 3) некий 4) каждый 5. укажите возвратное местоимение: 1) свой 2) чей 3) сам 4) себя 6. найдите указательное местоимение: 1) твой 2) какой 3) тот 4) их 7. найдите притяжательное местоимение: 1) самый 2) моего 3) иной 4) ничей 8. укажите неопределённое местоимение: 1) весь 2) какой-нибудь 3) любой 4) этот 9. укажите вопросительное местоимение: 1) сколько 2) кое-что 3) она 4) нами 10. в каком варианте ответа выделенное слово является притяжательным местоимением? 1) увидел их 2) её нет дома 3) её тетрадь 4) их не спросили
Переделай союзное предложение в предложение с бессоюзной связью. 1. океан с гулом ходил за стеной чёрными горами, и вьюга крепко свистала в отяжелевших снастях, а пароход весь дрожал. 2. множество темноватых тучек, с неясно обрисованными краями, расползались по бледно-голубому небу, а довольно крепкий ветер мчался сухой непрерывной струёй, не разгоняя зноя 3. поезд ушёл быстро, и его огни скоро исчезли, а через минуту уже не было слышно шума
помогите прошу!перепиши предложения, расставляя недостающие знаки препинания. объясни, что соединяет союз и. если в предложении один союз и, то во втором выпадающем списке отметь «прочерк».пример:«я шёл пешком и,/поражённый прелестью природы/, часто останавливался».союз и соединяет однородные члены.ночь уже ложилась на горы (1) и туман сырой (2) и холодный начал бродить по ущельям.союз и соединяет:1) части сложного предложенияоднородные члены,2) однородные членычасти сложного предложения—.поэт — трубач зовущий войско в битву (1) и прежде всех идущий в битву сам (ю. янонис).союз и соединяет:1) части сложного предложенияоднородные члены,2)
Вокруг прямого проводника с током (смотри рисунок) существует магнитное поле. определи направление линий этого магнитного поля в точках a и b.обрати внимание, что точки a и b находятся с разных сторон от проводника (точка a — снизу, а точка b — сверху). рисунок ниже выбери и отметь правильный ответ среди предложенных.1. в точке a — «от нас», в точке b — «к нам» 2. в точке a — «к нам», в точке b — «от нас» 3. в обеих точках «от нас»4. в обеих точках «к нам»контрольная работа по физике.прошу,не наугад важно